Şile Çamlık Pansiyon

» Hakkımızda

Hakkımızda

         

            Yeşil ile mavinin muhteşem uyumunun yaşandığı İstanbul’un incisi cennet bahçesi Şile’de çam ağaçları ve temiz havası ile kuş cıvıltıları içerisinde büyük bir bahçe içerisine kurulmuş geniş çardakların yer aldığı pansiyonumuz;huzur içerisinde bir tatil geçirmek isteyenlerin buluşma noktasıdır. Biz bu güzellikleri sizinle paylaşmak için sizleri Şile’ye bekliyoruz.

Pansiyonumuz sizlere yılın her döneminde hizmet edebileceğimiz şekilde dizayn edilmiştir. Pansiyonumuz geniş bir  bahçe içerisine kurulmuştur ve güvenliğine kadar her şeyi en ince detayına kadar düşünülmüştür. Pansiyonumuz 3 bloktan ve her blok da 3 kattan oluşmaktadır. Katlar tamamen birbirinden bağımsızdır. Her katın kendine ait mutfağı ve banyosu bulunmaktadır.

Pansiyonumuzdan yürüme mesafesi ile kumsala ulaşabilirsiniz. Yüzmenin verdiği yorgunluğu bahçemizde veya size özel barbekünüzde yapacağınız keyifli bir mangal ziyafetiyle atabilirsiniz.

Girdiği her sektörde başarılara imza atan Çepni Ailesi,bu hizmetinde de (sizlerin de desteğiyle)sektörün en önde gelenlerinden olmayı başarmıştır.

İş hayatının stresinden,şehrin yorgunluğundan kurtulmayı istediğiniz her an buyurun gelin…

Bu büyük ailemizde sizleri de ağırlamaktan onu duyarız.

                                                                                                                                                                                                                 ÇEKA YÖNETİM KURULU